Події

 

КФК ТГРБ для «нових криворіжців»

 

Ні для кого не таємниця, що в цей складний для нашої країни час, м.Кривий Ріг став притулком для багатьох біженців з інших областей України, для «нових криворіжців», як ми любимо казати і ось 11 травня 2022 року Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу у рамках благодійного проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» завітав в гості до таких сімей з дітками, які наразі перебувають в КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» КМР.

 

 

Зустріч розпочалась з патріотичного флешмобу, після якого на дітей чекала насичена розважальна програма з різноманітними ігровими локаціями. Так, на локації «Я спортсмен» дітлахи могли продемонструвати свою спритність та швидкість. На локаціях «Я художник» та «Я талант» наші нові друзі віком від 1,5 рочки і до 18 у супроводі студентів із задоволенням та натхненням малювали, пускали мильні бульбашки, розповідали вірші та танцювали. Особливо зворушливим моментом напевно для всіх присутніх, стало те, що діти на «талановитій локації» один за одним питали: «Вірш я не пам’ятаю і танцювати не вмію. А чи можна заспівати гімн України?». І тоненький голосок починав несміливо наспівувати державний гімн і так чотири рази і чотири рази поспіль всі від великого до малого приєднувались до виконання. Голоси студентів, педагогів, батьків та їх дітей спліталися в єдиний потужний музично-патріотичний потік і це було неймовірно захоплюючи!

 

 

 

 

На «стильній локації» наші студентки з великою любов’ю і турботою плели дівчаткам зачіски з жовто-блакитними стрічками, а хлопці раділи появі нових тату-малюнків.

 

 

Але найвеселішою розвагою зустрічі стало як не дивно перетягування канату, ось де по-справжньому над галявиною лунав безтурботний дитячий сміх, а на обличчях дорослих з’явилися широкі посмішки та гарний настрій. Саме такий позитивний настрій так необхідний для нас всіх у цей складний життєвий час.

 

 

Осторонь не залишився і педагогічний колектив коледжу, адже на передодні заходу всі разом дружньою командою готували цікаві подарунки для дітей – смаколики, іграшки, книжки, альбоми для малювання, фарби, пензлі, кольорові олівці, фломастери, зошити, ручки, кольоровий папір та інші канцелярські дрібнички. Тож, ніхто не залишився без солодощів та цікавинок.

 

 

Найвищою нагородою для всіх учасників заходу стали позитивні емоції та яскраві враження, адже дарувати частинку своєї душі - це насамперед наш вклад у таку довгоочікувану Перемогу. То ж, хай буде мир, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і над всіма негараздами і життєвими перепонами дзвенить веселий дитячий сміх.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2022

КФКТГРБ