Події

 

Сімейно-родинне свято «Матуся – ангел на Землі»

 

11 травня 2018 року студентами групи ХТ-17-1 (куратор Верещук О.С.) було проведено сімейно-родинне свято за назвою «Матуся – ангел на Землі» з нагоди Дня Матері, який відзначається в Україні щорічно в другу неділю травня.

 

Ця світла й радісна дата припала на теплий весняний день, коли пробуджена природа вривається в наше життя буйною зеленню, пишним цвітінням, співом птахів і теплом сонячних променів.

 

Метою заходу було формування у студентів почуттів любові до матері та людей старшого покоління, виховання поваги до рідного краю, країни, а також її громадян. Захід сприяв вихованню почуття відповідальності за свої дії, вчинки, розвитку ініціативи та творчих здібностей молоді.

 

На свято були запрошені студенти груп РС-17-1, ПТБ-16-1 та мами студентів групи ХТ-17-1. Під час проведення заходу учасники із задоволенням заслухали легенду про матір-ангела та силу материнської підтримки. Проникливі віршовані рядки, ліричний спів, цікаві конкурси, чуттєвий танок нагадали всім про одвічні цінності материнської любові, захисту, опори в житті. Цього дня не забули згадати теплим словом і нашу рідну неньку-Україну – колиску українського народу.

 

 

Організатори заходу вітали всіх присутніх з найтеплішим і душевним святом та наприкінці зустрічі подарували квіти найдорожчим людям у світі – своїм матусям. Слова поваги та безмежної вдячності матерям за любов, підтримку, розуміння та самовідданість пронизали кожне серце, нікого не лишивши байдужим.
 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ