Події

 

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

 

11 квітня 2019 року на базі Дніпровського транспортно - економічного коледжу відбулися фінальні змагання з волейболу в залік спартакіади області серед технікумів та коледжів, на яких честь нашого міста захищала команда Криворізького державного комерційно-економічного технікуму - переможець міських змагань, у складі: Тотиш Маргарити (гр. РС-17-2), Чернявської Наталії (гр. ГС-16-1), Каліновської Аліни (гр. ВХП-15-1), Кирилової Карини (гр. РС-18-2), Рогової Валентини, Коваленко Аліни (гр. ПТБ-16-1), Паляниці Каріни (гр. РС-17-1), під керівництвом викладача фізичного виховання – Шкурко Владислава Вікторовича.

 

 

Боротьба за перемогу розпочалась серед найсильніших команд Дніпропетровської області. Протягом дня дівчата показували свою ігрову майстерність, вправність та вміння у цьому захоплюючому виді спорту.

 

 

Так, у вирішальній фінальній грі за призове місце наша команда завдяки спортивному завзяттю, наполегливості та жаги до перемоги не поступилася суперникам, виборола перемогу у команди Дніпродзержинського технологічного коледжу ДДТУ та стала призером обласної спартакіади.

 

Спортивним бути нині - стильно! Щиро вітаємо вас з гідним виступом на змаганнях, бажаємо вам успіхів, бадьорості, легких та блискучих перемог у майбутньому на спортивній арені! Ми вами пишаємося!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ