Події

 

«Здравофест – 2019»

 

11 квітня 2019 року у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбувся довгоочікуваний студентський турнір «ZdraVoFest-2019». Захід мав на меті донести до серця кожного ідею здорового способу життя, необхідність позбавлятися шкідливих звичок в ім’я краси, здоров’я, щасливого майбутнього.

 

Музично-театралізований пролог турніру під промовистою назвою«Молодь обирає життя» задав оптимістичний тон заходу, нагадавши про першочергові цінності. Артисти МСТ «Меркурій» через майстерну сценічну гру показали неповторність і водночас тендітність людського життя, необхідність берегти його попри всі спокуси і омани сучасного світу.

 

 

Основна частина турніру являла собою власне змагання серед груп нового набору на найбільш переконливий, яскравий, креативний виступ. До уваги глядачів були запропоновані дотепні жарти, майстерні театралізовані постановки, віршовані виступи та інші жанри творчості і натхнення, поєднані ідеєю пропаганди здоров’я, турботи про тіло і душу, життєлюбства і впевненості, зовнішньої краси та внутрішньої гармонії. Команди всебічно і виразно показали згубний вплив людських пристрастей, слабкостей, шкідливих звичок, переконавши всіх обходити це лихо стороною. Особливо порадувало, що ZdraVoFest дійсно згуртував і запалив юні серця творчим вогником, позитивом, потужним командним духом. Навіть ті, хто вперше вийшов на сцену, почували себе завзято, впевнено, наполегливо виборюючи перемогу для команди.

 

 

Оцінювало виступи компетентне журі, до складу якого увійшли представники адміністрації, соціально-психологічної служби, досвідчені викладачі, провідний бібліотекар, члени студентського парламенту.

 

Під час суддівства та підбиття підсумків глядачі мали задоволення відповідати на жартівливі й дотепні запитання спортивної вікторини, пригадуючи основні постулати здорового способу життя.

 

 

Найбільш талановиті виступи команд вдостоїлися почесних дипломів. Так, І місце посіла команда групи ПТБ-18-2 (куратор Галямар В.О., староста Ликова Ольга),отримавши перехідний кубок і ставши фаворитом святкового змагання;

 

ІІ місце посіла команда групи ОБ-18-1 (куратор Єгорова О.М., староста Молчанова Олена);

 

ІІІ місце – команда групи РС-18-1 (куратор Гавриляк Л.С., староста Ланевич Ярослава) та команда ХТ-18-2 (куратор Шишкіна Л.О., староста Кучерук Інна).

 

Перемоги навчальних груп у номінаціях розділилися наступним чином:

 

«Влучність виразу» - група ХТ-18-3(куратор Лисенко Н.П., староста Власенко Дар’я);

 

«Орієнтир на життя» - група ГС-18-1(куратор Лакомова О.В., староста Литвинова Олександра);

 

«Магістри краси та здоров’я» - група ПТБ-18-1(куратор Осадча І.А., староста Кічій Тетяна)

 

 

У фіналі запального заходу всі присутні утвердилися в одностайній думці: здоров’я – безцінний дар, перший обов’язок в житті, а зберегти його – значить подарувати щастя собі і світу!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ