Події

 

Дайджест-заняття:

«Промислове Криворіжжя, його могутність та велич»

 

11 квітня 2019 року відбулося дайджест-заняття (мікс географії та екології) «Промислове Криворіжжя, його могутність та велич», яке організували викладачі загальнотехнічних дисциплін Заворотня А.В. та Озеряник Л.Г. для студентів першого та другого курсів. Заняття відбулося в унікальному та неординарному музеї підприємства ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

Зустріч виявилася змістовною, захопливою та пізнавальною, бо, незважаючи на розміри приміщення, музей має декілька зал з різною тематикою: куточок народного побуту та розбудови і розвитку рідного міста; куточок старовинних обчислювальних машин та техніки, що використовувались на Криворіжсталі у 18-19 ст.; галерея слави та гордості підприємства; куточок ексклюзивних подарунків та сувенірів підприємства; куточок полярника; зала із зразками місцевих гірських порід та процесів іх переробки, до моменту виготовлення сталі.

 

Слід відзначити професіоналізм та майстерність екскурсовода, яка натхненно розповідала про історію розвитку промисловості на Криворіжжі, знайшла підхід до молоді, створюючи дискусію та застосовуючи інтерактивні методи спілкування.

 

Найбільше задоволення студенти і викладачі отримали від зали зі зразками продукції, що випускається на ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг». Молодь познайомили із новітніми технологіями виготовлення сталі, розповіли про обмін досвідом з європейськими партнерами і наголосили на співпраці підприємства в екологічному проекті модернізації та озеленення, осучаснення Кривого Рогу.

 

Студенти збагатились новими знаннями та дізнались про сучасну взаємодію великих підприємств в житті міста. Приємно, що наші студенти розуміють цінність робочих місць у регіоні та готові працювати на малій батьківщині, вдосконалюючи рідне місто.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ