Події

 

ІІ регіональний тур олімпіади та конкурс-захист творчих проектів з іноземної мови

 

11 квітня 2019 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у ІІ регіональному турі олімпіади та конкурсу-захисту творчих проектів з іноземної мови серед технікумів та коледжів Північного регіону м. Кривий Ріг, який відбувся на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ КНУ.

 

Наш навчальний заклад гідно представили Мельник Єгор (ХТ-18-2), Напреєв Владислав (ПТБ-18-1), Кабанець Катерина (ПТБ-17-1), Штилюк Валерія (РС-18-1) та Єрмоленко Анастасія (ОБ-17-1).

 

 

Творче завдання передбачало презентацію матеріалу на запропоновану тему в довільній формі («Rules of cross-cultural communication and behaviors»). Ораторське мистецтво, артистизм, вміла подача матеріалу, вільне володіння англійською мовою, принесли перемогу студенткам Кабанець Катерині та Штилюк Валерії у номінації «Найкраще володіння англійською мовою».

 

Проект Єрмоленко А. з її креативним підходом, тонким відчуттям німецької мови та яскравою презентацією був визначений у номінації «Багатий лексичний запас і його доцільне використання».

 

 

Зміст і формат завдань олімпіади враховували головну мету навчання іноземної мови – формування в студентів комунікативної компетенції, підвищення інтересу до поглибленого вивчення англійської мови, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді.

 

Завдання класичної олімпіади включали аудіювання, лексико-граматичні тестові вправи, написання висловлювання. Цього року Мельник Єгор (ХТ-18-2) та Напреєв Владислав (ПТБ-18-1) показали високий рівень знань і вибороли ІІ місце.

 

Вітаємо наших призерів та номінантів! Бажаємо нових звершень, гідного подолання труднощів на тернистому шляху знань, наснаги, творчих успіхів, майбутніх перемог!

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ