Події

 

 

11 березня 2019 р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі розпочато тиждень педагогічної майстерності циклової комісії торгівлі та підприємництва.

 

І зразу ж викладацька команда запропонувала студентам І-ІІІ курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зануритись у яскравий калейдоскоп ІНТЕРАКТИВНИХ ІГОР З ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНИХ ДИСЦИПЛІН – світ ефективних комунікацій, педагогічного новаторства та успішного співробітництва.

 

Через низку нестандартних за формою та цікавих за змістом заходів було вдало реалізовано задум презентувати фахові дисципліни в новому ракурсі та довести, що і товарознавство може бути загадковим, менеджмент – несподіваним, комерційна діяльність – карколомною, а маркетинг – фантастичним!

 

 

Викладач Біла І.В. активізувала групу ПТБ-17-1 діловою грою «Логістика, ринок, реклама». Мозковий штурм, дискусія, обмін думками, аргументація власної позиції – всі ці педагогічні технології змогли активізувати студентів до розкриття свого фахового потенціалу, навчили стратегіям створення та управлінням торговельним підприємством, перемагати в конкурентній боротьбі, аналізувати результати прийнятих рішень.

 

 

Галямар В.О. винайшла нову цікаву форму проведення навчального заняття - Бізнес-гейм з комерційних дисциплін «Відкриваємо власну справу». Сутність цієї економічно-стратегічної гри - відкриття власного бізнесу, отримання найвищого прибутку та нейтралізація (доведення до банкрутства) конкурентів в обраному ринковому сегменті.

 

Цікаво було спостерігати за боротьбою лідерських, підприємницьких якостей, винахідливості гравців змішаної команди товарознавців-комерсантів. Студенти з азартом змагалися за отримання економічних переваг, купували, орендували, торгували «власністю» з використанням ігрових «грошей», але закріплюючи при цьому реальні професійні компетентності.

 

 

Викладачі товарознавчих дисциплін Константінова Н.В. та Осадча І.А. підготували для студентів насичені різноманітними завданнями інтерактивні вікторини «На хвилях товарних морів» та «Новини з вітрини».

 

 

ПТБшники перевірили свій рівень базових професійних знань щодо асортименту, споживчих властивостей, якості, маркування продовольчих та непродовольчих товарів, потренували логічне мислення, активізували навички командної роботи.

 

 

Гра-аукціон «Я - сейлз-менеджер» - новинка в педагогічному арсеналі викладача комерційних дисциплін Захарченко Т.Й. Приміряти на себе роль та успішно виконати функції продавця, покупця та експерта, навчитись долати підводні течії продажів на товарному ринку, ефективно використовувати прийоми реклами та контрреклами, вистояти в конкурентній боротьбі – погодьтесь, це було непросто. Але студенти добре впорались, виявивши належний рівень професійних знань та вмінь!

 

В підсумку - маємо суперактивний навчальний день, насичений креативними знахідками та позитивними емоціями викладацько-студентської команди. Було цікаво!

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ