Події

 

Проведення тімбілдінгу для студентського парламенту з нагоди Дня місцевого самоврядування

 

10 грудня 2021р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відзначався 7 грудня, для членів студентського парламенту та кандидатів до його лав пройшов тімбілдінг, спрямований на згуртування нового колективу.

 

 

Так, в рамках роботи Парламентської школи, практичним психологом Олександрою Дуплій було проведено тренінг «Формування ефективної команди», під час якого учасники ближче познайомилися один з одним, проявляючи щирість у спілкуванні, розповідаючи про себе та своє бачення щодо співпраці у студпарламенті, а за допомогою інтерактивних компонентів зустрічі охоче відпрацьовували навички командної взаємодії.

 

 

 

Вправи налагодження стосунків між діючими членам парламенту та кандидатами надали можливість кожному проявити себе під час командної роботи та мотивували до самовдосконалення.

 

 

Також «парламентери» спільно створили «Правила успішної команди», під час розробки яких міркували: що допоможе ефективніше досягати сумісних цілей; які норми необхідно врахувати, щоб в роботі був порядок і структура та що потрібно зробити, аби емоційна атмосфера у колективі була завжди позитивною. Учасники тренінгу мали можливість експериментувати, проявляти творчість, шукати більш ефективні форми взаємодії один з одним.

 

 

Наприкінці тренінгу кожен із учасників відчув важливість власного внеску у роботу команди. Адже, гасло «Ми-команда» - буде супроводжувати членів студентського парламенту протягом всього періоду навчання в коледжі.

 

 

 

Практичний психолог

Олександра Дуплій

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КФКТГРБ