Події

 

Онлайн-кіноклуб Docudays UA

 

Декілька років поспіль волонтерський міні-проект «Проблеми соціуму» Криворізького державного комерційно-економічного технікуму та їх координатори Біла І.В., Галямар В.О., Осадча І.А. беруть участь у Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, головна мета якого — сприяння становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини, зміцнення почуттів людської гідності у громадян України через засоби кіномистецтва, надихання їх на активні відповідальні дії задля побудови демократичного суспільства.

 

В умовах карантинних обмежень COVID-19 організатори клубу запустили онлайн-кіноклуб Docudays UA, який проводить регулярні покази та обговорення документального кіно з залученням відповідних фахівців для різних цільових аудиторій задля підвищення рівня їхньої обізнаності щодо практичних способів та інструментів захисту прав людини.

 

Так, з 7 по 10 грудня, в межах 17 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, до Міжнародного дня прав людини волонтери міні-проекту «Проблеми соціуму» та їх керівники долучилися до тижня онлайн-кінопоказу та панельних дискусій. Учасники мали змогу переглянути документальні фільми «Понеділок п’ятниці» (режисерка Іванна Прокопчук), «Хвилі світла» (режисер Самуель Н.Шварц), «Карла і Нордал» (режисерка Елізабет Аспелін), «Хороша смерть» (режисер Томаш Круп), "В іншому світі" (режисерка Анна Бединська), теми яких торкнулися гендерної рівності, фондів милосердя та здоров’я, абортів тощо. Після перегляду фільму, кожен охочий міг долучитися до обговорення проблеми сюжету та відстоювання прав людини.

 

 

Вивчайте та захищайте свої права, створюючи суспільство вільних людей, які сприймають людську гідність як найвищу цінність. Разом – ми сила!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ