Події

 

Волонтери КДКЕТ – школярам міста:

креативні форми правового просвітництва учнівської молоді

 

 

10 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права та з нагоди Всесвітнього дня прав людини в Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба» відбулася масштабна суспільно корисна подія - Правовий квест для школярів «Я маю право!» (в рамках однойменного загальнонаціонального правопросвітницького проекту, що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги). Цей грандіозний захід для школярів міста був організований Першим криворізьким центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Юридичною клінікою Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана».

 

 

Правовий квест - велика колективна справа, адже щоб його програма перетворилась на яскравий калейдоскоп корисної інформації та цікавих подій, свої зусилля об'єднали багато небайдужих фахівців державних та громадських установ:

 

 

Одним із співорганізаторів цього пілотного для нашого міста заходу став Криворізький державний комерційно-економічний технікум, добре відомий як осередок багатовекторної інформаційно-просвітницької діяльності в т.ч. через активну роботу молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив».

 

Десять квест-команд змагалися за звання найдопитливіших, найспритніших, найобізнаніших в царині прав дітей. Вісім різноманітних тематичних локацій від співорганізаторів пропонували їм свою інформацію та цікаві завдання до виконання.

 

 

Свій особистий погляд на проблеми реалізації та захисту прав молоді, нестандартний підхід у правопросвітництві школярів під час проведення квесту продемонстрували волонтери міні-проектів «Проблеми соціуму» та «Школа молодого споживача». Разом із викладачами-консультантами Галямар В.О., Білою І.В., Константіновою Н.В., Осадчою І.А. вони не тільки організували «фірмову» видовищну локацію «Захист прав споживачів» (до речі, це був наймасштабніший майданчик заходу), цікаві завдання для школярів, майстер-класи, міні-виставку студентських робіт та просвітницьку програму, а і представили власну завзяту студентську команду для участі у квесті.

 

 

У рамках заходу була вдало реалізована насичена інформаційно-культурна програма: поезія та пісні, театр одного актора, перегляд документального кіно та відеороликів, дискусії, тренінги щодо прав людини.

 

Волонтери КДКЕТ запропонували до перегляду та обговорення студентські соціальні ролики власного виробництва, а у фіналі – об’єднали широкий загал емоційним виконанням на великій сцені створеної спеціально до заходу пісні «Споживацький маніфест».

 

 

Як результат маємо: для технікуму - Подяку за активну участь в організації Правового квесту від директора Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; для студентської квест-команди - Диплом учасника Правового квесту; а для волонтерів-КДКЕТівців – море позитивних емоцій та щиру впевненість у величезній просвітницькій, виховній та мотиваційній ролі подібних заходів. Адже навчати дітей, учнівську молодь правам людини треба саме сьогодні, щоб вони схотіли та спромоглись змінити нашу країну, світ на краще завтра!

 

Отже, робимо висновки: всім проектам молодіжного волонтерського руху «Територія студентських ініціатив» слід активніше долучатися до подальшої реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» і вбачати своїм завданням через власну інформаційно-просвітницьку діяльність підвищувати рівень правових знань учнівської молоді у різних сферах життя, пробуджувати правову свідомість та бажання захищати свої права.

 

БУДЬМО РАЗОМ НА ШЛЯХУ ДО ГІДНОГО МАЙБУТНЬОГО!

 

You Tube   Facebook

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ