E-mail: kdketnet@gmail.com

 

Проведення інтегрованого онлайн заходу

«Лабораторія свідомого споживача» - «Фальсифікація чаю і способи її розпізнавання. Як обрати якісний продукт»

 

10 листопада 2023 р. у КРИВОРІЗЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ активістами волонтерського міні-проєкту «Смачно. Креативно. Корисно» (координатор Альона ПИСЛИЦЯ) та викладачем спецдисциплін Наталією ОВЕРЧУК для студентів групи ХТ-21-1 проведений інтегрований онлайн захід «ЛАБОРАТОРІЯ СВІДОМОГО СПОЖИВАЧА» з нагоди Всесвітнього дня якості.

 

 

Це був перший із циклу заходів в рамках роботи міні-проєкту «Смачно. Креативно. Корисно». У імпровізованій онлайн - лабораторії студенти не лише опановували тему навчального заняття «Технологія приготування гарячих і холодних напоїв», але й мали можливість розібратися у питанні фальсифікації чаю та методів її виявлення. Студентам цікаво було обговорювати дану проблемну ситуацію не лише з точки зору пересічного споживача, але й як майбутнім кулінарам та виробничникам. Як справжні фахівці, всі присутні розглядали способи, якими можна перевірити якість чаю та основні навички роботи ті-тестера.

 

 

У дружній атмосфері співпраці та взаємодопомоги присутні ділились своїми знання в даній області, своїми вподобаннями і пристрастями у смакуванні чаю та напоїв, а також фото колажами дружнього чаювання.