Події

 

Бінарне практичне заняття «Симбіоз спеціальностей»

 

10 листопада 2021 р. у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) здобувачі взяли участь в бінарному практичному занятті на інтегрованій основі, яке провели викладачі харчових технологій та готельно-ресторанної справи (Заіка О. А. та Пислиця А. І.) на базі кафе-ресторану «Рів’єра».

 

 

Під час проведення занять в закладах ресторанного господарства здійснюється інтеграція теоретико-методологічних знань з практичними вміннями і навичками студентів, тому здобувачі освіти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології» мали змогу закріпити теоретичні знання та набути практичні навички підготовки та організації обслуговування банкетів, виконання попередньої сервіровки столу до них в умовах безпосередньої близькості до реальної професійної діяльності.

 

 

Останнім часом частіше в процесі викладання фахових дисциплін використовується методика проведення нестандартних занять та поєднання різних форм і методів роботи з метою активізації пізнавальної діяльності студентів та підготовки майбутніх спеціалістів високого рівня.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ