Події

 

10 ЛИСТОПАДА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

 

 

Щорічно 10 листопада фахівці однієї з найточніших і найулюбленіших професій відзначають професійне свято - Міжнародний день бухгалтерії. До цієї дати циклова комісія обліку та економічних дисциплін Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) під керівництвом викладачів Пономаренко Н.В., Лушнікової О.Ю. та Єгорової О.М, підготувала цикл святкових заходів професійного спрямування:

 фото – квест «Моя професія бухгалтер»;

 он - лайн вікторину «Ерудит»;

 он-лайн міні - конференцію “Бухгалтерський облік: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку”.

 

У заходах брали участь студенти спеціальності «Облік і оподаткування» гр.ОБ-19-1, ОБ-20-1 та ОБ-21-1. Досить цікаво майбутні бухгалтера підійшли до бачення своєї майбутньої професії і відобразили це в креативних фото.

 

Напередодні свята майбутні фахівці бухгалтерської справи відзначились і у он-лайн вікторині «Ерудит». На цікаві питання з обліку, фінансів, економіки відповідали студенти гр.ОБ-19-1 та ОБ-20-1.

 

 

Он-лайн міні - конференція “Бухгалтерський облік: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” пройшла також у цікавому форматі. Студенти груп ОБ-19 та ОБ-20-1 підготували доповіді, презентації та цікаві питання, якими обмінялися у ході проведення заходу.

 

 

 

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду наших бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

 

У цей день ми приєднуємося до привітань у адресу наших бухгалтерів та майбутніх фахівців обліку і бажаємо їм міцного здоров’я, баланс у житті, а в душі - рівноваги!

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ