Події

 

10 листопада - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

 

 

Щорічно 10 листопада в Україні відзначають Міжнародний день бухгалтера. Цей день є професійним святом не тільки для тих, хто займається бухгалтерією, а й для студентів, які освоюють знання копіткої та важливої роботи.

 

За ініціативою викладачів циклової комісії облік та економічних дисциплін бухгалтерського обліку Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум), серед студентів спеціальності «Облік і оподаткування» було проведено фотоквест «Моя професія – бухгалтер», в якому взяли участь студенти групи ОБ-19-1, ОБ-20-1 та ОБ-21-1.

 

 

 

Бути бухгалтером нелегко, бо ця професія вимагає значної відповідальності та високого професіоналізму. Напевно, немає ніякої іншої професії, яка б так гармонійно поєднувала розсудливість і спонтанність, емоції та стриманість, тонку інтуїцію і точний розрахунок. Тому це свято – день визнання поваги, значущості та важливості роботи кожного окремого бухгалтера!

 

 

 

 

Шановні працівники бухгалтерської сфери!

 

З нагоди свята від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, легкості у вирішенні будь-яких питань і завдань, успіхів і натхнення в роботі, професійної рівноваги та особистого щастя.
 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ