Події

 

10 листопада - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

 

 

Щорічно 10 листопада в Україні відзначають Міжнародний день бухгалтера. Цей день є професійним святом не тільки для тих, хто займається бухгалтерією, а й для студентів, які освоюють знання кропіткої та важливої роботи.

 

З ініціативи викладачів бухгалтерського обліку Криворізького державного комерційно економічного технікуму Пономаренко Н.В. та Єгорової О.М. було проведено фотоквест «Моя професія – бухгалтер», в якому взяли участь студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Облік і оподаткування» (гр. ОБ-18-1 та ОБ-19-1).

 

 

 

Бути бухгалтером нелегко, адже фахівцям необхідно мати значну відповідальність та високий професіоналізм у своїй справі. Немає ніякої іншої спеціальності, яка б так гармонійно поєднувала розсудливість і спонтанність, емоції та стриманість, тонку інтуїцію й точний розрахунок. Тому це свято – день визнання поваги, значущості та важливості роботи кожного окремого бухгалтера!

 

 

Шановні працівники бухгалтерської сфери!

 

З нагоди свята з щирого серця бажаємо міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, легкості у розв’язанні будь-яких питань і завдань, успіхів і натхнення в роботі, професійної рівноваги та особистого щастя.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ