Події

 

10 листопада - Міжнародний день бухгалтера

 

10 листопада 2017 р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі з нагоди Міжнародного дня бухгалтера відбулися заходи, організовані цикловою комісією обліку та економічних дисциплін.

 

Керівником «Баланс – клубу» Пономаренко Н.В. було проведено відкрите засідання у вигляді круглого столу «Майбутнє належіть тобі», учасниками якого стали студенти ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Бухгалтерський облік» груп ОБ-16 та Б-15-1.

 

 

Професійне свято зібрало під дахом КДКЕТ бухгалтерів, у минулому - студентів технікуму, сьогодні - справжніх фахівців своєї справи, з метою роз’яснення майбутнім спеціалістам про високі вимоги до рівня професійних знань бухгалтера в сучасних ринкових умовах, що розвинута і ефективно організована бухгалтерська справа є одним з невід’ємних елементів економіки, а вдосконалення та підвищення професійних навичок й майстерності на заняттях є запорукою успішної бухгалтерської карʼєри в майбутньому.

 

 

Поділитися власними спогадами про студентське життя та будні бухгалтерської професії прийшли випускники технікуму спеціальності «Бухгалтерський облік» 2001-2005 років: Ребріна Світлана - головний бухгалтер м'ясопереробного цеху, Ткачук Вікторія - бібліотекар, Нікітченко Світлана та Хованська Євгенія - працівники бухгалтерії КДКЕТ, а також викладачі Бабіч Н.П., Лушнікова О.Ю., Єгорова О.М.

 

 

Під час заходу присутні поринули у цікавий світ магії цифр, історію виникнення професії, її важливість, суспільну значимість, оскільки від кваліфікації бухгалтера істотно залежить ефективність роботи компанії.

 

Під керівництвом викладачів спецдисциплін студенти підготували доповіді та презентації за відповідними тематичними напрямками.

 

 

Проведення таких заходів сприяє закріпленню навчального матеріалу, виховує повагу до професії, формує у майбутніх фахівців навички самостійного прийняття рішень.

 

На скільки ці рішення будуть правильними, на стільки господарюючий суб’єкт буде почувати себе впевнено і спокійно не тільки сьогодні, а й в найближчій перспективі, на стільки його діяльність буде успішною і приносити користь, самому суб’єкту, його співробітникам і клієнтам, і не тільки з простої фінансової точки зору, але й з соціальної. Ключовою ланкою всього цього є наш невтомний бухгалтер, в День якого ми обов’язково поспішаємо висловити йому свою глибоку вдячність.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ