Події

 

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього»

 

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього», — цей вислів Максима Рильського нині актуальний, як ніколи. Кожен з нас повинен знати і пам’ятати історію своєї держави, навіть найстрашніші її сторінки, пов’язані з Другою світової війною. Саме тому, 10 травня 2018 року, студенти групи ГС-16-1 (куратор – Старовойт М.М.) відвідали «Міський історико-краєзнавчий музей», адже це - місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Темою екскурсії «Пам'ять вічно жива!» стали події 1939-1945 років. Студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму мали змогу ненадовго перенестись у ті важкі часи, власними очима побачити експонати, які постійно нагадують про великий подвиг дідів та прадідів.

 

 

Експозиція містить багато цікавих фотографій, матеріалів та розповідає про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію народу України в період Другої світової війни, висвітлює загальні події війни та окремі історичні факти. Криворізька земля, як і багато інших українських земель, постраждала від фашистської навали, яка стала невиправним лихом. На коротку мить, споглядаючи величезну діораму і слухаючи автентичний запис тих років, студенти наче побували у вирі тих подій, які не мають повторюватись на нашій землі. Та нажаль, у музеї 3 року тому, відкрито тематичну експозицію, яку присвячено сучасним подіям на Сході країни.

 

 

Неймовірно цікава та насичена екскурсія добігла кінця, але пам'ять про ті часи буде жити вічно, адже, щоб мати світле майбутнє, потрібно не забувати свою історію, пізнавати традиції і минуле свого народу!

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ