Події

 

Навчальна екскурсія з дисципліни «Торгова реклама»

 

10 травня 2018р. викладачем комерційних дисциплін Білою І.В. для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (гр. ПТБ-16-1, ПТБ-17-2) було організовано навчальну екскурсію з дисципліни «Торгова реклама» за темою «Засоби торгової реклами. Зовнішня реклама». До заходу долучились і волонтери міні-проекту «Проблеми соціуму», які опановують різноманітні засоби створення соціальної реклами під керівництвом своїх координаторів - викладачів циклової комісії торгівлі та підприємництва Галямар В.О. та Білої І.В.

 

 

Захід проведено на базі однієї з найбільших у Кривому Розі рекламних компаній ТОВ «BLED», що працює на ринку України з 2005 року, а на теренах нашого містаз 2014 року. Місія підприємства - бездоганне обслуговування бізнесу, випереджаючи очікування. Менеджер з продажу компанії Омельченко О.М. провела змістовну та інформаційну екскурсію, в ході якої студенти дізналися про досвід роботи виробництва в двох напрямках: зовнішня реклама; світлотехніка та енергозберігаючі технології.

 

Підприємство «BLED» має досвід корпоративного обслуговування організацій по всій території України: мережа ресторанів «Cashville», «ПриватБанк», «ТерраБанк», «А-Банк», «УкрСибБанк», мережисупермаркетів, мережа меблевих магазинів в Україні «BlackRedWhite» та ін. Роботи компанії можна побачити в більшості міст Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Черкаської, Полтавської, Харківської, Львівської областей.

 

 

На підприємстві впроваджено систему контролю якості ISO 9001, на монтаж відправляються лише перевірені й протестовані деталі. Принципи управління компанією засновані на постійному удосконаленні виробничої бази та підвищенні кваліфікації персоналу.

 

Студенти та викладачі КДКЕТ ознайомилися з виробничою базою ТОВ «BLED», що оснащена найсучаснішим обладнанням: фрезерно-гравірувальним верстатом «Multicam», плоттером, різноманітними машинами та верстатами. Екскурсанти мали змогу зазирнути в серце рекламного виробництва, занурившись в роботу макетного, зварювального, шліфувального та виробничогоцехів. Майстри-рекламісти охоче ділилися з присутніми всіма тонкощами багатостадійного виробництва, піднявши завісу світу рекламного мистецтва.

 

 

Компанія «BLED» йде в ногу з часом і сподіваємося, що результатом нашої співпраці будуть взаємовигідні, довгострокові і результативні відносини. Адже проведення подібних нестандартних занять гарантовано сприяє поглибленню та закріпленню у студентів спеціальних знань, виховує повагу до професії, формує у майбутніх фахівців сфери торгівлі та підприємництва затребувані роботодавцями компетентності.

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ