Події

 

Тематичний вечір «Серпантин поетичних рядків (до всесвітнього Дня поезії)

 

10 березня 2021 року у літературно – музичній вітальні Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) відбувся тематичний вечір «Серпантин поетичних рядків (до всесвітнього Дня поезії), організаторами якого стали студенти групи РС-20-2 (куратор Моцієнко Л.М.) та бібліотекар Пономаренко С.А. На поетичному вечорі були присутні групи ХТ-18-1, ХТ-18-2, ГС-19-1.

 

 

До уваги гостей вітальні була представлена книжкова виставка «Серпантин поетичних рядків» з творами відомих та сучасних українських поетів. Всі охочі мали змогу ознайомитися з глибинами світу поезії.

 

Під час вечора студенти поринули у витончене поєднання українських віршів і чаруючої краси пісочної анімації, ознайомилися з перлиною світової поезії – фігурними віршами та цікавими фактами про літературних митців світу. Усі присутні випробувати себе, як знавця українських поетів, долучившись до писемного конкурсу, адже на вірші українських поетів записують молодіжні пісні. Студенти групи РС-20-2 подарували гостям вогник надії, який запалив любов до краси українського слова.

 

 

Отож поезія – це не «найкращі слова в найкращому порядку», це вища форма існування мови. Вірші це унікальними алмази, що мають свого ювеліра, але не мають конкретного власника. Проведений захід дав змогу всім нам переконатися, що поезія може бути цікавою для сучасної молоді, може збагатити духовно та надихнути на творчий політ.

 

«Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі»

Л. Костенко

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ