Події

 

Професійний техно-квест з навчальних дисциплін

«Процеси і апарати» і «Устаткування ЗРГ»

 

10 березня 2021року студенти ІІІ курсу спеціальності «Харчові технології» Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) стали учасниками захопливого професійного техно - квесту на тему: «Механічні процеси у технологічних апаратах ЗРГ» (організатор заходу – викладачка спеціальних дисциплін Зубченко Н.О.).

 

Метою конкурсу було підвищення фахової компетенції та ерудиції здобувачів освіти з навчальних дисциплін «Процеси та апарати» і «Устаткування ЗРГ».

 

У техно-квесті взяли участь представники груп: ХТ-18-1, ХТ-18-2, ХТ-19-3, ХТ-20-1с. Після жеребкування кожна команда отримали окремі маршрутні листи, за якими виконувала п’ять завдань у різних аудиторіях з використанням певних видів апаратів.

 

 

В процесі конкурсу учасники розмірковували над завданнями, різнобічно оцінювали ситуацію, аналізували інформацію з точки зору значимості, важливості та необхідності, пов’язували матеріал кількох навчальних дисциплін, залучаючи логіку і критичне мислення.

 

Учасники заходу з великим захопленням намагалися якомога швидше знайти вдало зашифровані підказки і виконати завдання.

 

Всі конкурсанти виявили професійну компетентність, кмітливість, розсудливість та жагу до перемоги. Але швидше та якісніше від інших команд дісталися фінішу представники групи ХТ-19-3 (Данильчук А. Слюсар Д., Бицкало А.), вони і стали переможцями професійного конкурсу.

 

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності!

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ