Події

 

Відеоконсультація «Робота твоєї мрії. Секрети працевлаштування»

 

10 березня 2021 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) для студентів спеціальності «Облік та оподаткування» гр. ОБ-18-1 та ОБ -19-1 (куратори Єгорова О.М. та Пономаренко Н.В.) проведено пізнавальну відеоконсультацію «Робота твоєї мрії. Секрети працевлаштування» в рамках роботи «Баланс-клубу» проєкту «Фінансова просвіта».

 

 

Під час заходу Пінчук Ольга Олександрівна юрисконсульт технікуму розповіла про трудові правовідносини, які виникають при працевлаштуванні та здійснюються згідно з нормами міжнародного права та трудовим законодавством України.

 

 

Також студенти ознайомились з основними правилами складання професійного та конкурентоздатного резюме. Від того як буде складений цей документ, залежить не лише фаховий успіх, а можливо, і все подальше життя.

 

 

Майбутні спеціалісти бухгалтерського обліку активно долучились до обговорення секретів працевлаштування, пошуку вакансій, ставили питання щодо планування кар’єри, ведення бухгалтерського обліку на підприємстві відповідно до вимог законодавства.

 

Такі зустрічі для майбутніх спеціалістів бухгалтерського обліку формують правильне розуміння сутності професійного самовизначення та важливість вибору професії.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ