Події

 

Лайф-коучинг «СПОЖИВЧИЙ ЗАХИСТ: ГОЛОВНІ ГРАВЦІ ПРАВОВОГО ПОЛЯ»

 

 

10 березня 2020 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі традиційно з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів проведено розширене засідання професійного клубу «Споживач та ринок» та волонтерського міні-проекту «Школа молодого споживача» - лайф-коучинг «СПОЖИВЧИЙ ЗАХИСТ: ГОЛОВНІ ГРАВЦІ ПРАВОВОГО ПОЛЯ» (організатор заходу – координатор волонтерського міні-проекту, викладач спецдисциплін Константінова Н.В.).

 

 

Цьогоріч інформаційно-просвітницька складова волонтерської програми «Школи молодого споживача» (що призначалась студентам-першокурсникам спеціальності «ПТБ») була доповнена елементами ділової гри та тренінгу, орієнтованих на більш «досвідчених» волонтерів та слухачів Школи лідерства КДКЕТ.

 

І якщо студенти стали основними гравцями на правовому полі, то їх головним коуч-тренером виступила Наталія Кожемяка - заступник начальника відділу правопросвітництва Криворізького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 

Історія світового споживчого руху. Дайджест-презентація правопросвітницької діяльності «Школи молодого споживача». Інформаційні відео від Мінюсту України в рамках проекту «Я маю право!». Ці рубрики теоретично підготували аудиторію до другої, практичної частини заходу.

 

 

Формат коучингу (в перекладі з англійської coaching - тренування або спільне досягнення) був орієнтований на активну командну роботу студентської аудиторії в процесі вирішення конкретних практичних ситуацій, що пов’язані із порушенням споживчих прав в сфері торгівлі, транспортних, комунальних послуг. Самостійно шукали нормативну інформацію в Інтернеті та правопросвітницьких буклетах. Доводили свою правоту, реагували на зауваження коуча, конструктивно рефлексували. Було цікаво та результативно.

 

 

А результат полягав не тільки у підвищенні споживчої грамотності студентської аудиторії, а і мотивуванні «першачків» до активної життєвої позиції та волонтерської діяльності в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Школа молодого споживача».

 

Р.S. Пропонуємо всім зацікавленим корисну споживацьку інформацію за посиланням - ВІДЕО

 

Проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!». Інформер восьмої програми. Тема: Захист прав споживачів

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!". Інформер шостої програми. Тема: Житлово-комунальні послуги

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!". Інформер одинадцятої програми. Тема: Протидія домашньому насильству

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!". Інформер 5-ї програми. Тема: Виплата заборгованості зарплати

 

Проект Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!". Інформер 17 програми. Тема: Споживчі кредити

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ