Події

 

ЦИКЛ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИХ ЗАХОДІВ, ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

 

З 02 по 10 березня 2020р. в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі було організовано цикл заходів, щодо протидії булінгу, із метою інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу, відповідно до Закону України від 18 грудня 2018 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018. №658 «Про затвердження порядку взаємодії суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі» , відповідного Листа Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

 

02 березня 2020р. викладачем правознавчих дисциплін Лисенком В.С. було проведено круглий стіл: «Профілактика булінгу в освітньому середовищі», спікером на якому стала - Шустрова К.В. - кандидат юридичних наук, доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін КФ НУ «ОЮА». Під час роботи круглого столу була змодельована ситуація «Як почуває себе жертва фізичного та словесного булінгу?». У ході роботи круглого столу студенти засвоїли навички реагування на агресивну поведінку та шляхи виходу з конфліктної ситуації.

 

 

05 березня 2020р. викладачем правознавчих дисциплін Доренком А.А. було проведено диспут: «Кібербулінг: безпечне віртуальне спілкування». В рамках заходу студенти ознайомились з розроблення інструментів захисту від онлайн-булінгу, злочинців, порнографії та інших загроз віртуального світу.

 

 

04 березня 2020р. відбувся юридичний флешмоб: «Зупинимо насильство разом!», основними меседжами, якого стали, алгоритми протидії булінгу: STOP (зупиніть кривдника), TALK (скажіть агресору, що в разі неприпинення, ви будете змушені повідомити викладачам, батькам, поліції) та WALK (зробіть вигляд, що вам байдуже і йдіть геть).

 

10 березня 2020р. відбулася дискусія: «Захисти свої права» за участі Горіна О.А. – адвоката-практика, спеціаліста з кримінальних справ, який надав учасникам інформацію щодо протидії домашньому насильству, поінформував про адреси та режим роботи підрозділів центрів протидії насильству в Кривому Розі, всеукраїнську «гарячу лінію» безкоштовної правової допомоги, порталу державних послуг населенню IGOV.

 

 

Профілактика булінгу сприяє формуванню загальної готовності здобувачів освіти до конструктивної взаємодії в сучасному соціумі.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ