Події

 

Святково-театралізована програма «Масляні гуляння»

 

10 березня 2019 року у сквері «Квітка Кривбасу» біля супермаркета «Варус» для всіх містян відбулась районна святкова програма «Масляні гуляння», на честь старовинного національного свята зустрічі весни. Колективу Криворізького державного комерційно-економічного технікуму було доручено підготувати театралізований пролог до гулянь, адже заклад має великий досвід проведення інсценізованих свят-ярмарків та завжди виявляє пошану і щирий інтерес до прадавніх традицій. Тож зберігаючи і примножуючи національні цінності, фахівці закладу охоче долучилися до яскравого дійства, аби навіть у нелегкий для країни час, згадати народні витоки, подарувати людям радість зустрічі весни та створити піднесений настрій.

 

 

 

 

На свято завітали народний депутат України Гальченко А.В, заступник голови Криворізької міської ради Бєліков К.А. та голова Саксаганської районної у місті ради Беззубченко В.В., які привітали жінок з Міжнародним жіночим днем, а всю громаду – з Масляною та Прощеною неділею, побажавши миру, щастя, добра, світлих помислів і вчинків.

 

Задля всіх відвідувачів учасники молодіжного студентського театру «Меркурій» створили колоритні образи ведучих, Зими, Весни, їхніх місяців, днів Масничного тижня та самої Масляної, що занурили дорослих і дітей у веселу феєрію свята. Неповторну атмосферу зустрічі весни забезпечили незмінні ласощі Масничного святкування – найсмачніші млинці з різноманітним наповненням, що готувалися одразу на замовлення. Учасники святкування відвідали віртуозні майстер-класи з художнього розпису пряників та з карвінгу (художнього різьблення по овочах і фруктах).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сама природа цього дня гармоніювала з атмосферою свята, даруючи спокій, тепло, усмішки на обличчях і радість в серцях. Попри всі проблеми й негаразди, захід переконав: весна близько, вона зігріває душі, дарує надію на мир і щастя.

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ