Події

 

Засідання консультативно-тренінгового клубу «Педагог»

секції викладачів «спеціаліст» і «спеціаліст ІІ категорії»

 

10 лютого 2021 р. у Криворізькому державному комерційно- економічному технікумі проведено чергове засідання консультативно-тренінгового клубу «Педагог» секції викладачів «спеціаліст» і «спеціаліст ІІ категорії» (керівник Озеряник Л.Г.).

 

Зустріч цього разу була організована у формі методичного аукціону, тема якого «Методи активізації науково-дослідницької роботи з обдарованими студентами».

 

Під час засідання викладачі обмінялися цікавою інформацією та методичними новинками, щодо активізації науково-дослідної роботи з обдарованими студентами.

 

 

Так, викладач фізики Авер’янова Н. М. познайомила з додатком «Наукового журналу» від Arduino. Розробки додатку пропонують ряд простих і доступних досліджень, що дають можливість активізувати науково-дослідницький інтерес у студентів.

 

У своєму виступі викладач Бурмак Т.О. повідомила, що у системі підготовки фахівців зі спеціальності «Харчові технології» велику роль відіграють лабораторні заняття, на яких студенти залучаються до науково-дослідної діяльності.

 

Викладачі дійшли висновку, що різноманітні методи стимулювання наукової діяльності студентів активізують їх природну цікавість до досліджень та нових маленьких відкриттів, з яких починаються великі відкриття у науці.

 

Засідання було цікавим та продуктивним. Колеги отримали корисну інформацію і збагатили власний педагогічний досвід.

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ