Події

 

Інтелектуально-розважальне шоу «Серця двох. LoveStory»

 

10 лютого 2021 року, напередодні свята всіх закоханих,в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулося інтелектуально-розважальне шоу«Серця двох. LoveStory» в рамках спільної роботи гуртка знавців іноземної мови «Ерудит», «Сервіс - клуба» та студентського театру «Меркурій, з урахуванням всіх протиепідеміологічних вимог.

 

Гості свята мали чудову нагоду познайомитися з традиціями та звичаями свята кохання - Дня Святого Валентина, поринути у романтичний світ поезії та музики, адже кохання – це саме світле та дивовижне почуття, яке надихає та окрилює. Учасники театралізованоїзустрічі спілкувалися не лише рідною та англійською мовами, а й мовою кохання.

 

«Я тебе кохаю...». Різні віки, різні мови... все різне. Єдине — кохання. Кохання — вогонь і лід, поезія і проза. Любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь.

 

 

Родзинкою» заходу став батл між командами хлопців та дівчат, під час якого вони намагались довести один одному, хто розумніший, спритніший та креативніший.

 

Конкурси інтелектуально-розважальної програми були спрямовані дати відповідь на одвічне питання «Що таке кохання?» Одним воно дарує крила, надихає на високі вчинки — і вони стають героями, здійснюють подвиги заради коханої; іншим приносить натхнення — і з'являються присвячені лише тій єдиній людині твори мистецтва, які стають справжніми перлинами у творчій скарбниці всього людства.

 

 

Весела, невимушена, емоційно-жвава атмосфера конкурсів подарувала всім присутнім море задоволення, прекрасний настрій та наснагу на весь день.

 

Подібні заходи викликають щире захоплення у студентів та викладачів, заохочують до подальшого осягнення культур і мов європейських країн, надихають на проведення майбутніх зустрічей.
 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ