Події

 

Відкрита година спілкування «Свобода в житті людини»

 

«Знання права заслуговує найбільшої поваги»

Давньоримський юрист Ульпіан

 

 

09.12.2020р. студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму груп ПТБ 19-2 та ПТБ 18-1 (куратори Захарченко Т.Й та Осадча І.А.) приєдналися до всесвітньої ініціативи святкування Міжнародного дня прав людини шляхом проведення відкритої години спілкування «Свобода в житті людини».

 

 

10 грудня 1948 року генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, і це стало знаменною датою в історії людства, адже затвердження та забезпечення дотримання прав людини - важлива проблема сучасного світу і громадянський обов'язоккожної людини – знати свої права та навчитися поважати права інших.

 

У формі «відкритого мікрофону» студенти поділилися своїми думками про права й свободи, визначені Загальною декларацією прав людини, Конституцією України та Конвенцією про права дитини.

 

Особливо гострим було обговорення питання захисту від булінгу, свавільної поведінки, сексуального домагання та від інших форм жорстокої поведінки,внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю людини.

 

 

До обговорення долучилась психолог технікуму Дуплій О.О., яка більш детально розповіла про це негативне явище, навела приклади та у формі тренінгу надала корисні поради щодо запобігання булінгу. Під час тренінгу студенти продемонстрували знання джерел допомоги жертвам булінгу та уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу.

 

Родзинкою заходу став релакс-тренінг, який зарядив присутніх позитивним настроєм та допоміг зняти тягар після важкого дня.

 

 

В результаті обговорення учасники заходу зробили висновок, що з моменту прийняття декларації людство отримало більше, ніж документ - воно отримало надію на право бути вільним, жити без насильства, дискримінації, війн та екологічних катастроф.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ