Події

 

День української писемності та мови в коледжі

 

Щороку 9 листопада в Україні вся національно свідома спільнота відзначає День української писемності та мови. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

 

Студенти та куратори груп Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізького державного комерційно-економічного технікуму) взяли участь у заходах щодо вшанування рідної мови, які є традиційними й улюбленими для нашого закладу.

 

Дистанційне спілкування й карантинні умови не завадили кураторам провести он-лайн тематичні виховні години й разом з молоддю згадати духовні скарби пращурів, національне коріння, якого роду і чиї ми діти.

 

 

 

 

Протягом святкового дня тривав віртуальний фоточелендж, під гаслом: “Одна вона у нас така – уся співуча дзвінка!”, до якого долучилися численні шанувальники щирого українського слова.

 

 

 

 

Радіодиктант національної єдності згуртував багатьох студентів та викладачів, охочих позмагатися у знанні рідної мови.

 

 

 

 

 

Подібні заходи переконують: незважаючи на всі труднощі й негаразди, ми єдині у наших духовних цінностях, тому з впевненістю і оптимізмом можемо дивитися у завтрашній день.

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ