Події

 

ДУАЛЬНА ОСВІТА - НОВИЙ ЗМІСТ ДІЄВОГО ПАРТНЕРСТВА!

 

9 листопада 2021р. викладачі циклової комісії торгівлі та підприємництва (голова Галямар В.О.) Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу (раніше Криворізький державний комерційно-економічний технікум) взяли участь у роботі всеукраїнського Круглого столу з питань підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти у закладах фахової передвищої та вищої освіти України в контексті європейської інтеграції.

 

 

Масштабний онлайн-захід організовано державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» із залученням провідних німецьких експертів.

 

 

Учасники Круглого столу отримали від високофахових спікерів актуальну інформацію щодо принципів, особливостей реалізації, фінансування та тенденцій розвитку дуальної освіти у Європі та Україні та дійшли висновків, що дуальна освіта як модель трансферу знань та технологій, фінансових ресурсів та інновацій від бізнесу (підприємств) до закладів освіти є запорукою сталої підготовки кваліфікованих мобільних фахівців, створення конкурентоздатного ринку праці України.
 

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ