Події

 

ДИСКУСІЙНА ОНЛАЙН ПЛАТФОРМА

«ЖИТТЯ ПІД ЗНАКОМ ЯКОСТІ!»

 

Щороку, у другий четвер листопада відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЯКОСТІ, що покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем неналежної якості товарів та послуг, гідно відзначити виробників, які сумлінно вибудовують високі рейтинги та споживчу довіру до своєї продукції.


 

9 листопада 2023року, з нагоди свята, у Криворізькому фаховому коледжі  торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу в рамках роботи професійного клубу «Споживач та ринок» (керівник Наталія Константінова) для старшокласників криворізького ліцею № 113 та студентів 1-2 курсів було проведено Дискусійну онлайн платформу «Життя під знаком якості!». Організатори – викладачі спецдисциплін Ірина Осадча, Наталія Константінова та студенти-активісти клубу. Мета – долучити учнівську молодь до всебічного обговорення системи чинників якості життя.

 


 

Учасники заходу із цікавістю дізнавалися про історію свята; дискутували щодо проблем якості та безпечності харчових продуктів; занурилися у сучасну систему маркування; стали дослідниками популярних продуктів у експрес-лабораторії; були озброєні сучасним мобільним застосунком  Foodstr, що аналізує харчові продукти на наявність шкідливих добавок; вмотивовані до відповідального споживання та життя в стилі «ЕКО».


 

Рефлексуючи у підсумку, і школярі, і студенти відмітили важливість публічного обговорення проблем якості товарів та послуг, прийняли від організаторів виклик раціонального, обміркованого споживання. Впевнилися, що свідоме навчання фаху, особиста відповідальність та соціальна активність є запорукою якісних змін у багатьох сферах життя молодої людини.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ