Події

 

Мова – скарбниця людського духу, краса і гордість нації

 

09 листопада 2020 року в Україні відзначається День української писемності та мови. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

 

Напередодні національного свята студенти та куратори груп Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяли участь у заходах щодо вшанування рідної мови, які є традиційними для нашого закладу в рамках роботи циклової комісії філологічних дисциплін (голова Федорова О. Ф.) та методичного об’єднання кураторів (голова Красилич А.А.).

 

 

Дистанційне спілкування й карантинні умови не завадили кураторам провести он-лайн тематичні виховні години й разом з молоддю згадати духовні скарби пращурів, національне коріння, якого роду і чиї ми діти.

 

 

Аби актуалізувати знання з українського правопису, викладачі-філологи технікуму закликали всіх охочих взяти участь у написанні ювілейного Радіодиктанту національної єдності.

 

З нагоди свята, студенти всіх навчальних груп охоче відгукнулися відзначитися у яскравому фотофлешмобі, радо відобразили себе з улюбленими книжками; кожен згадав дитячі враження від знайомства і спілкування з рідним словом – саме так виростала любов до книжки і української культури.

 

 

 

 

Подібні заходи переконують: незважаючи на всі труднощі й негаразди, ми єдині у наших духовних цінностях, тому з впевненістю і оптимізмом можемо дивитися у завтрашній день.

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ