Події

 

З нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України

 

09 жовтня 2020р. у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі, з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України, здобувачі освіти старших курсів з нетерпінням чекали зустрічі з полковником бригади 3011 Національної гвардії України, учасником бойових дій, який безпосередньо брав участь в антитерористичній операції на Сході країни - Піскуном Олександром Валерійовичем.

 

Цього дня спілкуючись з молоддю технікуму, полковник розповів, як потрапив у полон до бойовиків. Бригада, в якій служив Олександр Валерійович, постійно знаходилася в зоні АТО з 22 червня 2014р.. Особисто він воював до 23 липня, поки його не взяли у полон. «Частина виконувала різні завдання. Ми займалися зачисткою блокпостів, звільненням міст – Дружківки, Сєверодонецька, Слов'янська. Деякі міста, наприклад Сєверодонецьк, звільняти було не так вже й складно. Ми обстріляли з БТРів блокпост, і бойовики відразу ж тікали в глиб міста. А 23 липня 2014р. під Лисичанськом бригада потрапила в засідку бойовиків. Одним із перших вбили командира бригади, генерала Олександра Радієвського. Генерал загинув від кулі снайпера. Військові (в тому числі і Олександр Піскун), намагалися забрати з поля бою ще живого командира, але самі потрапили під обстріл» - поділився Олександр Валерійович.

 

 

Про бурхливі події, які пережила військова частина, молодь та педагогічний колектив технікуму слухали з захопленням та гордістю, переживаючи їх разом з героєм зустрічі! Всі присутні на цьому заході словами подяки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув, захищаючи цілісність, незалежність та суверенітет своєї держави під час Антитерористичної операції.

 

Прес-центр

інформаційно-творчого проекту «КДКЕТTime»

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ