Події

 

Заняття на базі ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»

з навчальної дисципліни «Обладнання підприємств торгівлі»

 

Заняття на базі ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» з навчальної дисципліни «Обладнання підприємств торгівлі».

 

 

Сучасний підхід до торгівлі суттєво відрізняється від того, що був ще 10 років тому. Сьогодні обладнання для торгівлі має бути не тільки зручним для розміщення та зберігання товарів, а також повинно відповідати ряду суттєвих вимог.

 

 

09 жовтня 2020р. для студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму гр. ПТБ-20-3 проведено заняття на базі ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» з навчальної дисципліни «Обладнання підприємств торгівлі» на тему «Меблі торговельних залів магазинів».

 

 

Ашан Холдінг було обрано для проведення заняття невипадково, адже є одним з провідних в світі операторів роздрібних мереж. В гіпермаркеті використовують сучасне торговельне обладнання для викладки, зберігання та продажу товарів.

 

 

Викладач Осадча І.А. ознайомила здобувачів освіти з класифікацію, типізацією, уніфікацією та стандартизацією торгових меблів. З цікавістю студенти вивчали сучасні види обладнання підприємств торгівлі, звернули увагу на матеріал виготовлення, призначення меблів.

 

 

Підводячи підсумок заняття на підприємстві, студенти визначили, що торговельне підприємство розробляє власну стратегію технічного оснащення і здійснює індивідуальний підбір сучасного торговельно-технологічного обладнання, що дає можливість гіпермаркету бути оригінальним та неповторним.

 

 

Отже, подібні заходи сприяють засвоєнню теоретичних знань та практичних навичок, які студенти отримують під час навчання в технікумі при вивченні навчальної дисципліни «Обладнання підприємств торгівлі».

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ