Події

 

ТРАНСФОРМУЄМО ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ!

 

Циклова комісія торгівлі та підприємництва продовжила реалізацію багатовекторної програми співпраці з ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» в контексті вирішення головної методичної проблеми поточного навчального року - «Створення інноваційного освітнього середовища як умови розвитку професійної компетентності та конкурентоспроможності фахівця».

 

Минуле активне співробітництво з АШАНОМ (торговельним підприємством, чиї інноваційні підходи в організації торгово-технологічного процесу, роботі з клієнтами та персоналом вивели його на лідерські позиції в масштабах регіону та країни) трансформувалося в низку різноманітних за формою, тематикою та масштабами заходів, що були детально висвітлені на сайті КДКЕТ.

 

Цьогоріч, до Всесвітнього Дня Стандартизації, що відзначатиметься 14 жовтня, продовжено проведення циклу навчально-практичних семінарів для викладачів та студентів Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, тематика яких підпорядкована оновленому концепту гіпермаркету: «АШАН гарантує якість!».

 

 

Викладачі Константінова Н.В. та Осадча І.А. в межах вивчення навчальних дисциплін «Товарознавство» та «Основи стандартизації» організували для студентів груп ПТБ-19-2, ПТБ-18-1 (29 вересня) та ПТБ-20-3 (9 жовтня) на базі гіпермаркету заняття у форматі семінарів-тренінгів «Система НАССР: менеджмент безпеки та якості харчових продуктів в гіпермаркеті АШАН».

 

 

Головним тренером заходів стала лікарка санітарно-ветеринарної експертизи гіпермаркету Наталія Нешева, чиї високопрофесійні коментарі були пізнавальними та практично корисними для студентів не тільки як для майбутніх фахівців торговельної галузі, а і активних споживачів продукції та послуг магазину.

 

 

Підсумовуємо: користь від подібних зустрічей для викладачів циклової комісії та студентів-товарознавців очевидна. Нестандартні заняття, коли навчальний кабінет трансформується в торговельний зал, а викладач об’єднується із фахівцем-практиком, в рази підвищують ефективність підготовки молодих спеціалістів, адаптуючи їх до сучасних реалій та вимог сфери торгівлі.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ