Події

 

Участь у районному святі з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні

 

9 вересня 2017 року команда спортивної молоді Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяла участь у районних урочистостях з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні, що проходили на стадіоні ДЮСШ №10.

 

 

Щорічне вересневе свято зібрало численних школярів, учнів навчальних закладів профтехосвіти, представників різних підприємств і організацій району, аби вкотре довести: спортивне завзяття і дух перемоги єднають всіх в ім’я здоров’я, сили і краси.

 

 

Вітальні слова представників Саксаганської районної у місті ради нагадали всім про найдорожчий в житті скарб – здоров’я, яке так необхідне українській нації і всій Україні.

 

Наші юні спортсмени взяли участь в урочистому спортивному параді; у змаганнях з віджимання студент КДКЕТ Брусник Кирило (група ХТ17-3) став призером у запеклій боротьбі.

 

 

На святі панувала піднесена атмосфера спортивного азарту, волі до першості, прагнення до здорового способу життя. Цікаві естафети, яскраві виступи спортивних колективів, підбадьорюючі гасла вболівальників нікого не залишили байдужими. Захід промовисто підтвердив: спорт – це цілий світ, це вир емоцій і одвічне прагнення людини до самовдосконалення.

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ