Події

 

Відзначення Дня вічної пам’яті та великої Перемоги

 

Із року в рік часопис віддаляє нас, нащадків славних дідів, все далі від страшних сторінок світової війни. Та травень знову нагадує про знаменну дату і свято зі сльозами на очах.

 

9 травня 2019 року велика родина Криворізького державного комерційно-економічного технікуму як завжди долучилася до районних урочистостей з нагоди Дня пам’яті та великої Перемоги у парку Саксаганський. Студентсько-педагогічний колектив закладу взяв участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів до монументів героям. Театралізоване дійство нагадало всім про вічні цінності миру, людяності, життя, нікого не лишивши байдужим.

 

 

У парку молоді фахівці КДКЕТ, традиційно, з величезною повагою і задоволенням обслуговували ветеранів під час пригощання солдатською кашею. Це особлива нагода доторкнутися до історії, до воєнних реалій та молодості наших захисників, зігріти старечі серця.

 

 

Цього дня дорослі і діти усвідомлювали щастя жити під мирним небом, у колі родичів та друзів, згадували тих, хто більше 70 років тому поклав своє життя на вівтар свободи, майбуття, Перемоги.

 

 

Шановні співвітчизники, українці! Хай завжди над суверенною Україною, над усім світом буде мирне, сонячне небо, хай зростають щасливі діти, хай згинуть всі війни, і перемагає квітуче радісне життя!

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ