Події

 

Відзначення Дня вічної пам’яті та великої Перемоги

 

Із року в рік часопис віддаляє нас, нащадків славних дідів, все далі від страшної світової війни. Та травень знову нагадує про знаменну дату і свято зі сльозами на очах.

 

 

9 травня 2018 року велика родина КДКЕТ як завжди долучилася до районних урочистостей з нагоди Дня пам’яті та великої Перемоги у парку Саксаганський. Студентсько-педагогічний колектив закладу традиційно взяв участь в урочистій ході від будівлі готелю «Київ» та покладанні квітів до монументів героям. Театралізоване дійство нагадало всім про вічні цінності миру, людяності, життя, нікого не лишивши байдужим.

 

 

У парку молоді фахівці КДКЕТ з особливою повагою і задоволенням обслуговували ветеранів під час пригощання солдатською кашею. Пісенний фестиваль за участю зірочок технікуму – вокальної студії «Амплуа», вітальні листівки, конкурс стіннівок додали приємних емоцій піднесеній атмосфері заходів, наповнивши теплом серце кожного. Цього дня діти відпускали в небо символічні кульки миру, а дорослі згадували тих, хто більше 70 років тому поклав своє життя на вівтар свободи, майбуття, Перемоги.

 

 

Шановні співвітчизники, українці! Хай завжди над суверенною Україною, над усім світом буде мирне, сонячне небо, хай зростають щасливі діти, хай згинуть всі війни, і перемагає квітуче радісне життя!

 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ