Події

 

Всесвітній день безпечного Інтернету:

«Разом для найкращого Інтернету»

 

9 лютого 2021 року студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму в рамках роботи студентського клубу «Еврика» (керівники Бела Л.П., Авер’янова Н.М.) приєдналися до відзначення Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який у 2021 році проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

 

З метою залучення студентів технікуму до активних дій для створення кращого Інтернету для всіх, активісти клубу підготували та розмістили цікаві інформаційні матеріали.

 

 

До найбільш вразливої категорії студентів – першокурсників, завітали інформаційні патрулі (студенти гр. ГС-20-1 /куратор Бела Л.П./), що знайомили їх із основними інтернет-загрозами та засобами боротьби з ними.

 

До проведення заходу в рамках роботи клубу було залученого студентів групи РС-20-1 (куратор Федорова О.Ф.), що виявилися кмітливими учасниками інтерактивної гри майстер-шеф «Смачний інтернет». В ході гри студенти, спробувавши себе в ролі шеф-майстрів, демонстрували знання «Інтернет-кухні» /Інтернет термінології/, обговорювали особливості «дегустації» віртуальних ресурсів, творчо підходили до приготування інформаційних десертів у вигляді колажів. Не відставали від них і глядачі заходу, які отримували смачненькі вітаміни для профілактики Інтернет-залежності у вигляді корисних порад, відтворювали смайли, активно вболівали та допомагали командам.

 

 

Загалом, цей насичений день пройшов в атмосфері активної співпраці, взаєморозуміння, довірливого обговорення проблем соціуму, пов’язаних із використанням Інтернет-ресурсів.

зміст

 

 

© 2007-2021

КДКЕТ