Події

 

Фестиваль аматорського мистецтва серед груп нового набору

«ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА - 2021»

 

Традиційно, кожного року, в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу проходить огляд-конкурс аматорського мистецтва «Дебют першокурсника», заключний фестиваль якого, як правило, відбувається в актовій залі до Міжнародного дня студента. Але в умовах сьогодення, на превеликий жаль, це стало не можливим, адже освітній процес та дозвілля було переведено у дистанційний формат.

 

Тож, з відновленням очного навчання студентський парламент та структурний підрозділ виховної роботи не зрадили давній традиції і 7-8 грудня 2021р. плани здійснилися і довгоочікуваний Огляд-конкурс для груп нового набору відбувся з дотриманням всіх карантинних вимог.

 

Дебют першокурсника – один із найбільш улюблених творчих подій серед студентства коледжу. З одного боку, це змагання між групами, де кожен прагне до перемоги. З іншого, можливість для «новоспечених» студентів проявити себе у творчості.
Так, у Огляді-конкурсі протягом двох днів взяли участь 10 груп нового набору і кожного разу виступи перетворювалися на яскраві шоу, де кожен студент з завзяттям демонстрував членам журі свій акторський талант, творчі здібності в сфері вокалу, танців, акторської гри та оригінального жанру.

 

 

Підтримка, безліч докладених зусиль, нові знайомства, багато позитивних спогадів і яскравих емоцій – це все про Дебют, значну та незабутню подію у студентському житті кожного, хто хоч раз долучився до неї.

 

 

Тепер не тільки студентська родина, а й куратори груп – наставники та перші помічники наших студентів, будуть з нетерпінням чекати від членів компетентного журі результатів. Хто ж стане переможцями, а хто лауреатами?! Тож, найголовніша інтрига Конкурсу триває.

зміст

 

 

© 2007-2021

КФКТГРБ