Події

 

Участь КДКЕТ у еко-фестивалі «Рудий пес»

 

8 грудня 2018 року, представники Криворізького державного комерційно-економічного технікуму долучились до екологічного фестивалю «Рудий пес», який відбувся в приміщенні центру «CityMall», що навпроти «Сонячної галереї».

 

Основною метою фестивалю є популяризація eco-friendly руху та інформування мешканців міста щодо захисту навколишнього середовища, сортування сміття, відновлювані джерела енергії тощо.

 

 

Під час еко-фестивалю було безліч різноманітних локацій, одну з них – «цікаві досліди з продуктами» репрезентували представники КДКЕТ – студентки Мошкало Тетяната Масюк Дарья (гр. ТКД-16-1) провели цікаві експерименти з виявлення соди або крохмалю в молоці, ковбасних виробах, майонезі, йогурті та сирковій масі, порадили, як відрізнити справжню сметану і справжній мед від фальсифікату, продемонстрували інші досліди, які супроводжувались корисною інформацією для споживачів. Саме це дасть змогу визначити якість продуктів в домашніх умовах.

 

 

Викладач Негода К. О. виступила з інформативною доповіддю та презентацією про актуальність проблеми з безпеки харчових продуктів для споживачів.

 

 

Тут же всі бажаючі мали змогу переглянути презентацію про КДКЕТ та отримати листівки з корисними порадами від «Школи молодого споживача».

 

 

Фестиваль справив на глядачів неперевершені враження від еко-продукції, еко-транспорту, робототехніки і багато інших локацій. А КДКЕТ виконав корисну місію – надав вагому інформації для споживачів, яка користувалась попитом як в літніх людей, так і в молоді.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ