Події

 

Тиждень циклової комісії обліку та економічних дисциплін

 

З 4 по 8 грудня 2017 року у Криворізькому державному комерційно - економічному технікумі проводився тиждень циклової комісії обліку та економічних дисциплін, який був насичений різноманітними заходами і цікавими подіями, організованими та проведеними викладачами разом зі студентами технікуму.

 

Мета предметного тижня – популяризація навчальних дисциплін та заохочення студентів до їх вивчення, поглиблення інтересу до обраної професії.

 

 

***

 

4 грудня викладачем Бєлою Л.П. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Математика» в групі ОБ-17-1 проведено відкрите заняття за темою "Побудова графіків тригонометричних функцій".

 

З метою активізації розумової та пізнавальної діяльності застосовані методика проведення практичного заняття у формі ділової гри з використанням інтерактивних форм навчання та мультимедійного супроводу: фронтальне опитування, робота в групах, доповідь, опитування по картках, тестування.

 

Цікаві завдання ділової гри спрямовані на засвоєння й осмислення знань у жвавій приємній атмосфері, допомогли студентам краще засвоїти навчальний матеріал, а опора на емоційність сприяла кращому опануванню математичних термінів.

 

Таким чином, мету заняття було досягнуто - у студентів сформувався міцний «багаж» знань з означеної теми, вони отримали чимало корисної інформації, умінь та навичок по складанню графіків тригонометричних функцій.

 

 

***

 

4 грудня на базі КЗОШ №74 проведено виїзне засідання Баланс-клубу на тему «Шляхами економії» організоване викладачем Лушніковою О.Ю. Студенти групи ВХП-15-3 презентували учням школи свої творчі проекти, в яких розкрили тісний взаємозв’язок економічних понять та реального життя.

 

Захід носив профорієнтаційно-пізнавальний характер.

 

Прийом школярів був дуже теплий, в своїх інтерв’ю вони висловили подяку та бажання подальшого спілкування.

 

 

***

 

5 грудня в КДКЕТ відбулася науково-дослідницька математична конференція «Видатні українські математики». Мета конференції: показати, що математика - галузь невтомного пошуку і важкої до самозабуття праці. Іноді на доведення однієї теореми потрібні роки.

 

Свої дослідницькі роботи представили студенти першого курсу: Терехова Тетяна (гр.ХТ-17-1), Романюк Микита (гр.ГС-17-1), Паляниця Каріна (гр.РС-17-1), Пугач Юлія (гр.ХТ-17-2), Роман Каріна (гр.ПТБ-17-1), Байкова Анна (гр.ОБ-17-1). Доповідачі розповіли про життя та наукову діяльність видатних українських вчених, які внесли значний внесок у світову та європейську науку: Г.Ф. Вороного, М.П. Кравчука, М.В. Остроградського, В.М. Глушкова, М.О. Зарицького, В.Й. Левицького.

 

Учасники конференції проникли в цікавий світ математики, переймаючись долею вчених, вивчаючи їх наукові праці і розв’язуючи математичні задачі. Адже, як писав видатний шотландський фізик Д. Максвелл: "Наука захоплює нас тільки тоді, коли, зацікавившись життям великих дослідників, ми починаємо стежити за історією їх відкриттів".

 

 

***

 

5 грудня відбулась Міжнародна учнівсько-студентська інтернет-конференція "Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни", організована Східноєвропейським університетом економіки і менеджменту. Участь в конференції прийняли студенти Криворізького державного комерційно – економічного технікуму різних спеціальностей, які обговорювали актуальні проблеми сучасних євроінтеграційних процесів. Під керівництвом викладачів циклової комісії були підготовлені доповіді та презентації:

 

 «Інформаційні технології в бухгалтерському обліку: альтернативи та аналоги» (Ігнатова А.гр.Б-15-1, керівник Пономаренко Н.В.);

 

 «Розвиток безготівкових розрахунків в Україні в умовах євроінтеграції» (СеменецьВ. гр.Б-15-1, керівник Єгорова О.М.);

 «Інформаційні технології в ресторанному бізнесі» (Шевчук О. гр. ХТ-16-1, керівник Бєла Л.П.);

 «Інформаційні технології в готельному бізнесі» (В’язовик Я. гр. ГС-16-1, керівник Верещук О.С.);

 «Інтелектуальний капітал як фактор економічного зростання держави» (ТрегубенкоТ. гр. ВХП-15-3, керівник Лушнікова О.Ю.);

 «Співпраця європейських країн-шлях до професійного розвитку» (Яловий О. гр. ВХП-14-1, керівник Єгорова О.М.);

 «Інформаційні технології в кулінарній справі» (Вознесенський Д. гр. ХТ-16-1, керівник Бєла Л.П).

 

Участь у конференції передбачає публікацію тез в електронному збірнику матеріалів.

 

 

***

 

6 грудня на базі КЗОШ№81 з метою перевірки математичних знань та підвищення інтелектуального рівня школярів проведено гру-аукціон знань «Найрозумніший». Захід проведено викладачами математики Верещук О.С. та Бєлою Л.П. в рамках профорієнтаційної роботи циклової комісії обліку та економічних дисциплін.

 

В заході взяли участь чотири команди учнів 9-х класів. Від початку до кінця гри боротьба між суперниками була напруженою – кожний гравець намагався бути найшвидшим та найкмітливішим. За підсумками змагання було визначено три призери, що були відзначені дипломами. Всі гравці отримали солодкі призи, заряд бадьорості і позитивного настрою.

 

Захід пройшов у невимушеній, доброзичливій атмосфері. Організатори і гості отримали величезне задоволення. Учасники висловили сподівання на подальші зустрічі.

 

 

***

 

6 грудня проведено навчальний практикум в ПАТ КБ «Приватбанк». Метою заняття було підвищення мотивації навчання, стимулювання та вдосконалення набутих практичних і теоретичних навичок.

 

Керівник регіонального центру з підбору персоналу Криворізької філії ПАТ КБ «Приватбанк» Головань Л.П. гостинно провела зустріч зі студентами спеціальності «Бухгалтерський облік» гр. ОБ-16-1 і викладачем спецдисциплін Пономаренко Н.В. Фахівець ознайомила майбутніх спеціалістів з банківською системою, історією банку, комплексом банківських продуктів і послуг, перевагами зарплатного проекту, мобільним банкінгом, Он-лайн послугами "Клієнт-Банк", формами розрахунків, он-лайн практикою.

 

З метою подальшої співпраці з банком та працевлаштування студенти зареєструвались для проходження Он-лайн практики, а також отримали сертифікат учасника проекту «Знайомство з Приватбанком».

 

Тема фінансової грамотності викликала великий інтерес. Студенти активно брали участь в обговоренні питань заощаджень, банківських технологій, особливості планування власного бюджету і постановку фінансової мети, адже від вміння грамотно розподіляти і накопичувати свої кошти залежить майбутній добробут.

 

 

***

 

7 грудня на базі КДКЕТ відбулася Регіональна конференція студентських дослідницько-пошукових робіт за темою: "Пріоритети регіонального соціально – економічного розвитку", котра проводилася в рамках діяльності РМО викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу, керівником якого є Лушнікова О.Ю.

 

На конференції були присутні представники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського.

 

Учасниками Конференції стали студенти п’яти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Північного регіону міста Кривого Рогу, а також студенти нашого технікуму: Яковенко Аліна гр. ОБ-16-1 та Береславець Карина, гр. РО-15-1, які працювали під керівництвом викладачів обліково - економічних дисциплін Пономаренко Н.В. та Єгорової О.М. Дівчата дослідили проблеми регіонального соціально – економічного розвитку, причини та шляхи їх подолання.

 

Наприкінці Конференції всі учасники отримали відповідні сертифікати, збірки тез матеріалів конференції та позитивні емоції.

 

 

***

 

8 грудня в стінах КДКЕТ відбувся І-ий тур І-го етапу Всеукраїнської олімпіади з математики. У непростому інтелектуальному змаганні взяли участь студенти І-го курсу всіх спеціальностей. Учасники виконували завдання, підготовлені викладачами математики Верещук О.С. та Бєлою Л.П., і включали знання з наступних тем: «Функції, їхні властивості і графіки», «Степенева, показникова та логарифмічна функції».

 

За підсумками олімпіади місця розподілилися наступним чином:

 

І місце – Терехова Тетяна, група ХТ-17-1;

ІІ місце – Крачун Каріна, група ОБ-17-1;

ІІІ місце – Кабанець Катерина, група ПТБ-17-1.

 

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм успіхів і звершень на наступних сходинках математичних перегонів.

 

 

***

 

Загалом предметний тиждень виявився надзвичайно цікавим, насичений та різноманітний змістовними заходами, спрямований на підвищення інтересу студентів до навчальних дисциплін; розширення й поглиблення знань, підвищення мотивації до навчання та іміджу технікуму.

 

 

зміст

 

 

© 2007-2017

КДКЕТ