Події

 

Student's theme party до Всесвітнього дня молоді

 

08.11.2023 року в Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу до Всесвітнього дня молоді здобувачами освіти групи М-22-1(куратор Валентина ГАЛЯМАР) було організовано та проведено Student's theme party «Країна починається з тебе».

Всесвітній день молоді — неофіційне міжнародне свято молоді під егідою Всесвітньої федерації демократичної молоді, який відзначається щорічно 10 листопада.

Свято було засновано в 1945 році, через приблизно два місяці після закінчення Другої світової війни. Дата святкування приурочена до заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді, яка веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, інтернаціональне згуртування прогресивної молоді проти колоніалізму, неоколоніалізму, нацизму і расизму.

 

 

Сьогодні питання миру, незалежності, патріотизму є дуже актуальними для української молоді. Тому здобувачі освіти групи М-22-1 охоче доєдналися до заходів Всесвітнього дня молоді, в рамках яких відвідали музей військової техніки; Народну стелу героїв; мурал на честь Небесної сотні та мурали «Котики ЗСУ». Учасники згадали воїнів всіх часів, які мужньо відстоювали та продовжують відстоювати таку бажану незалежність нашої країни.

 


 

Закінчився захід обговоренням сучасних проблем молоді, власних переживань російсько-української війни, шляхів розвитку України та особистої ролі кожного на шляху до перемоги.


 

Пам’ятайте, Україна – це ми, Україна починається з кожного, тільки разом, тільки допомагаючи один одному, ми зможемо вибороти незалежність. Слава Україні!

 

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ