Події

 

Тематичний вечір до Дня української писемності та мови

«Українська мова - пісня світанкова»

 

8 листопада 2023 року у Криворізькому фаховому коледжі торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу з нагоди Дня української писемності та мови, студентами груп М-23-1, ХТ-23-4 (куратори Ірина Біла, Ольга ЗАІКА) в рамках роботи ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНОЇ ВІТАЛЬНІ (керівник Валентина БУРДІЯН) проведено тематичний онлайн вечір «Українська мова - пісня світанкова».

 

Мета заходу: сформувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

 

 

 

На захід завітала криворізька поетеса, бард, художниця, членкиня Асоціації криворізьких літераторів Оксана ЗОРЯ. З великим задоволенням та увагою здобувачі освіти слухали вірші та пісні у виконанні авторки. Виступ Оксани ЗОРІ знайшов емоційний відгук у серцях студентів.

До заходу також приєднались студенти групи ПТБ-22-1 (куратор Ірина ОСАДЧА) та Олена ХОМЯК (заступниця директора коледжу з комунікативних технологій та виховної роботи)


 

Під час заходу, під чудовий музичний супровід, молодь читала вірші відомих українських поетів: Тараса ШЕВЧЕНКА, Володимира СОСЮРИ, Максима РИЛЬСЬКОГО, Юлії КОСИНСЬКОЇ, Андрія МАЛИШКА, які у своїх творах возвеличували красу рідної мови, розум, мудрість та гумор нашого талановитого народу. Для гостей свята було проведено мовознавчу вікторину.

 

 

Не зважаючи на онлайн формат зустрічі, спілкування було живим та насиченим. Аудиторія відзначила, що знання рідної мови та вміння нею користуватися - це шлях до всебічного розвитку людини.

Мова - духовний скарб нації! Мова - душа народу. Тож, любіть і плекайте рідну мову!

 

зміст

 

 

© 2007-2023

КФК ТГРБ