Події

 

Міські змагання з волейболу

 

Вітаємо нашу жіночу волейбольну команду з бронзовою нагородою

в міських змаганнях серед студентської молоді!

 

З 06 жовтня по 08 листопада 2019 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ» відбулися відбіркові змагання з волейболу в залік спартакіади міста серед коледжів та технікумів.

 

Криворізький державний комерційно-економічний технікум представляла збірна команда дівчат у складі Кирилової Карини (гр.РС-18-2), Музиченко Валерії (гр. ОБ-18-1), Чернявської Наталії (гр.ГС-16-1), Кошман Вікторії (гр.ПТБ-19-1), Петренко Яни, Гончар Євгенії (гр.ХТ-19-2), Паляниці Каріни (гр.РС-17-1), Мартинюк Юлії (гр.ПТБ-17-1), Набоки Діани та Митник Ірини (гр.ХТ-19-1с) під керівництвом викладача фізичного виховання Шкурка В.В.

 

 

Завдяки майстерній грі, наполегливості, результативності та спортивному завзяттю поєдинок між волейбольними командами Північного регіону м. Кривого Рогу закінчився виходом нашої жіночої збірної у фінальні ігри.

 

 

 

 

12-13 листопада 2019р. на базі Криворізького коледжу національного авіаційного університету відбулись фінальні ігри, в яких наша команда у запеклій боротьбі з Політехнічним коледжем ДВНЗ «КНУ» виборола перемогу і стала бронзовим призером міських змагань з волейболу.

 

 

 

Наші спортсмени енергійні і завзяті, прагнуть розвиватися на спортивній арені, і ми віримо, що ви і надалі будете гідно представляти наш славетний заклад! Ми вами пишаємося!

 

 

 

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ