Події

 

МІЖНАРОДНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТИЖДЕНЬ ERASMUS+ В УКРАЇНІ

 

У період з 04 по 08 листопада 2019 року викладачі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму: Федорова О.Ф., Красилич А.А. та Старовойт М.М взяли участь у роботі Інформаційного тижня Програма Європейського Союзу - ERASMUS+ організованого Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти і науки України та іншими партнерами Програми.

 

 

В рамках тижня учасники мали можливість зустрітись з потенційними міжнародними грантодавцями задля розбудови активної співпраці у сфері міжнародної мобільності та детально ознайомитись із такими практичними кроками: як брати участь у конкурсах програми Erasmus+, знаходити партнерів та успішно вигравати гранти в рамках Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року тощо.

 

Вважаємо, що участь у таких заходах дає можливість викладачам активно залучатися до міжнародної освітянської спільноти, відкривати для себе нові горизонти та можливості , вдосконалюючи при цьому власну методику викладання за для покращення якості освітнього процесу в закладі.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ