Події

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«УКРАЇНСТВО: ДИНАМІКА СЕНСІВ І ВИМІРІВ НАЦІОНАЛЬНОГО БУТТЯ»

 

А мова не корилася царю - ані царю, ані його сатрапам

з орлом двоглавим, стаючи на прю, що брав її у пазуристі лапи…

Дмитро Білоус «Вічно жива»

 

08 листопада 2019 року вже не вперше викладачі та студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму: Лисенко В.С., Василиненко Н.Б., Федорова О.Ф., Гавриляк Л.С., а також Бурмак Д.В. (гр. ХТ-18-2) взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», яка проводилась з нагоди Дня української писемності та мови на базі Донецького юридичного інституту МВС України.

 

 

Варто відзначити, що виступи учасників від нашого технікуму викликали жваву дискусію, адже розкривали історичну значущість та цінність буття української нації, мали на меті позиціонування мови як основи гуманітарних наук, що вчить розуміти й виражати себе, поважати інших, осмислювати різні культури та епохи, толерантно ставитись до розмаїття світу, усвідомлювати цілі людства та процес історичного розвитку.

 

Вважаємо, що участь у таких заходах дає змогу викладацькому складу розвивати власні науково-методичні навички та репрезентувати їх на Всеукраїнському рівні, а студентству, розвивати власний гуманістичний світогляд, високий рівень елітарної культури, удосконалювати власну систему моральних настанов, що є необхідними елементами громадянського суспільства та української нації.

зміст

 

 

© 2007-2020

КДКЕТ