Події

 

Всесвітній день якості

 

 

В другий четвер листопада щорічно в багатьох країнах світу, в т.ч. і в Україні за ініціативою Європейської організації якості та Організації Об'єднаних Націй відзначається Всесвітній день якості. В цей день сумлінні виробники, за підтримки громадських організацій влаштовують численні виставки, проводять різноманітні заходи, покликані привернути увагу суспільства до питань якості, підкреслити її важливість. Не залишилися осторонь і студенти та викладачі КДКЕТ. Так, 8 листопада 2018 року в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася низка заходів, присвячених Всесвітньому дню якості.

 

Зранку студенти - волонтери вітали всіх присутніх зі святом, запрошували на заходи, роздавали просвітницькі листівки та буклети.

 

 

Об 11.50 запрацювала «Експрес-лабораторія» з перевірки якості харчових продуктів найпростішими способами. Всі бажаючі дізналися як відрізнити сир від сирного продукту, масло від спреду, якісний майонез від не якісного.

 

 

Продовжило свято відкрите засідання професійного клубу «Споживач та ринок» за темою «Якісно жити – країну любити».

 

Експертами з якості на заході виступили активісти клубу студенти груп ПТБ-17-2 та ПТБ-18-1, а їх координаторами – викладачі товарознавчо-комерційних дисциплін Осадча І.А. та Захарченко Т.Й. Численна глядацька аудиторія була представлена учнями 9-11 класів ЗСШ №118, 119 та КЗМЛ№16.

 

 

Мета заходу:донести до свідомості присутніх всю ту важливість, яку має для здоров'я та життя людини висока якість товарів, допомогти зорієнтуватись при виборі товарів, визначати якість товарів в домашніх умовах.

 

Калейдоскоп цікавих рубрик через яскраві презентації, суттєві коментарі, відеофрагменти, міцно тримав увагу аудиторії.

 

 

Інформаційний дайджест «Маркетингові хитрощі продаж». Демонстрація елементів ціни на товари. Дослідження «Голосуємо гривнею». Проект «Марка якості Криворіжжя». Експрес-лабораторія «Якість понад усе». Вікторина «Вгадай продукт». Протягом заходу студентам-експертам та викладачам таки вдалось переконати присутніх, що якість товарів – це не лише рівень комфортності та задоволеності споживачів, а й їх здоров’я та безпека.

 

 

Організатори заходу приєднуються до світової ініціативи святкування Всесвітнього дня якості, бажають усім якнайменше стикатися з неякісними товарами та мають надію,що споживач, озброєний знанням своїх прав і обов’язків, умінням їх реалізувати, зуміє відстояти свої інтереси і буде гідно протистояти несумлінному продавцеві.
 

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ