Події

 

Участь у районному святі з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні

 

8 вересня 2018 року команда спортивної молоді Криворізького державного комерційно-економічного технікуму взяла участь у районних урочистостях з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні, що проходили на стадіоні ДЮСШ №10.

 

 

Щорічне вересневе свято зібрало численних школярів, студентів закладів профтехосвіти, представників різних підприємств і організацій району, аби вкотре довести: спортивне завзяття і дух перемоги єднають всіх в ім’я здоров’я, сили і краси.

 

Видовищний парад спортивних колективів, за участю і наших студентів, на честь відкриття свята надихнув всіх присутніх на спортивні звершення та жагу до самовдосконалення. Вітальні слова представників Саксаганської районної у місті ради нагадали про найдорожчий в житті скарб – здоров’я, яке так необхідне українській нації і всій Україні.
Врочистою сторінкою заходу стало почесне нагородження найкращих працівників фізичної культури і спорту, ветеранів спорту та фізкультурного руху.

 

 

Наші студенти були вражені запальним мото-шоу, лицарським турніром, бойовим козацьким гопаком з елементами армійського рукопашного бою, показовими виступами військовослужбовців військової частини 3011 Національної гвардії України, «джигітовкою» донського козака Бокова І. та показовими виступами найкращих спортсменів району.

 

 

На святі панувала піднесена атмосфера спортивного азарту, волі до першості, прагнення до здорового способу життя. Оригінальні яскраві виступи спортивних колективів, підбадьорюючі гасла вболівальників нікого не залишили байдужими. Захід промовисто підтвердив: спорт – це цілий світ, це вир емоцій і одвічне прагнення людини до підкорення вершин.

 

зміст

 

 

© 2007-2019

КДКЕТ