Події

 

Планові заходи «Наркопосту»

 

Важливість профілактики наркоманії в навчальних закладах підтверджує те, що у геометричній прогресії зростає кількість осіб, які споживають психоактивні речовини. З кожним роком середньостатистичний наркоман (токсикоман) стає все молодше, причому в процес втягуються вже й дівчатка - підлітки.

 

В Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі в лютому місяці, в рамках роботи, було заплановано і проведено ряд заходів щодо профілактики наркоманії серед молоді.

 

7 лютого, в рамках роботи студентського профілактичного кінозалу, студентам продемонстрували відеофільм «Мрія», в якому показана руйнівна сила наркотиків. Мрія – це наші сподіванки-бажання, які здаються нам недоступними і неможливими, але тільки на перший погляд. Мрія – це перший крок до мети! Мрія – це ... Чи буде у вашому житті мрія, чи втілите ви її в реальність - це залежить тільки від вас!

 

 

8 лютого було проведено конкурс студентських презентацій серед груп ІІ курсу «Світ без наркотиків!»

 

 

Захід мав на меті попередження вживання в молодіжному середовищі наркотичних речовин та проведення пропаганди здорового способу життя.

 

Студенти підтвердили своє ставлення не тільки звичайними словами, а й жестами, інтонацією, яскравими картинками (образами). Червоною лінією у всіх виступах проходила думка, що наркоманія породжує низку проблем, з якими самотужки не впоратися. Вона руйнує людське здоров'я, родинне щастя, життя. Наркомани, як правило, стають на злочинний шлях, вони не доживають до старості. Тож чи варто створювати собі стільки проблем? У моральному, медичному, соціальному, правовому аспектах наркоманія — величезне зло.

 

 

Наприкінці заходу присутні проголосували за команди, найбільше сердець глядачі віддали групі ПТБ-17-2 (куратор Захарченко Т.Й.), другими стали група РС-16-1 (куратор Заворотня А.В.), третє місце посіли представники групи ГС-16-1 (куратор Старовойт М.М.)

 

 

Треба пам’ятати, ніхто не застрахований від небезпеки «сісти на голку чи на колеса». Тому боротися з цим лихом слід усім. Найкраще разом.

зміст

 

 

© 2007-2018

КДКЕТ