E-mail: kdketnet@gmail.com

 

ВІДКРИТЕ ОНЛАЙН-ЗАНЯТТЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

«СКЛАДНОСУРЯДНЕ РЕЧЕННЯ, ЙОГО ВИДИ».

 

7 грудня 2023 року у КРИВОРІЗЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ТОРГІВЛІ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ відбулося відкрите онлайн-заняття з української мови на тему «СКЛАДНОСУРЯДНЕ РЕЧЕННЯ, ЙОГО ВИДИ» з групою ПТБ-22-1 (викладач Олена КОРОТКОВА).

На підготовчому етапі викладач налаштувала здобувачів освіти на бадьорий, працьовитий лад, провела патріотичну хвилинку на честь воїнів-захисників, оголосила тему, мету та план роботи на занятті.

 

 

Основна частина уроку була присвячена практичним вправам з означеної теми. Студенти залюбки брали участь у лінгвістичному моделюванні, синтаксичних дослідженнях, творчих трансформаціях, редагуванні; виявляли активність і кмітливість у рубриці «Знайди помилку», грі «Хто швидше?». Популярні онлайн-сервіси Google Meet, Wordwall, Kahoot! надали всі можливості і викладачу, і студентам провести насичене, інтерактивне, сучасне заняття.

Наприкінці уроку викладач підбила підсумки, пересвідчилася, що поставленої мети було досягнуто вповні, побажала молоді і далі плекати рідну мову та здобувати навчальні успіхи на тернистих студентських шляхах.